Mod Vizualizare Threaded Mode | Mod liniar

Metin2 Steel - SUPER SERVER!!!!

Evaluarea subiectului:
  • 3 voturi - 3.67 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

clock02-27-2013, 11:00 PM

[center]Nume Server: [Imagine: metin2steelll.jpg]

Server Status: Online ! [Imagine: 50px-Yes_check.svg.png]
MC / IP: N/A

Rate: 1000% !
Experienta: 1000% !
Yang: 1000% !
Obiecte: 1000% !
Fierar: 100
Timp Online: 24/24 . Este hostat !

Buguri rezolvate:Toate.
Regat recomandat: Toate. [Imagine: 50px-Yes_check.svg.png]

Forum: http://metin2steel.in/forum/
Site: http://metin2steel.in/index.php
Client & Luncher: http://metin2steel.in/pages/downloads.php

Poze Iteme noi pe Metin2Steel
Accesori
[Imagine: acc.jpg]
Arme
[Imagine: a11.jpg]
[Imagine: a22.jpg]
[Imagine: a33.jpg]
Armuri
[Imagine: 12.jpg]
[Imagine: 13.jpg]
[Imagine: 14.jpg]
[Imagine: 15.jpg]
[Imagine: 16.jpg]
[Imagine: 17.jpg]
[Imagine: 11.jpg]
[/img]

米Poze (Evolutii iteme):
Evolutiile armelor Metin2Steel (M2S)

Evolutiile armelor pentru razboinici si sura!
[Imagine: armerazboinicisisuramet.png]

Evolutiile armelor pentru ninja si saman!
[Imagine: armeninjasishamanmetin2.png]

Evolutiile armurilor Metin2Steel (M2S)

[Imagine: armurimetin2steelbyxbot.png][Imagine: Evolutia%201.jpg]

[Imagine: oteleemetin2steelbyxbot.png][Imagine: Evolutia%202.jpg]

Evolutiile accesorilor Metin2Steel (M2S)

[Imagine: accesoriimetin2steelbyx.png][Imagine: accesoriimetin2steelbyx.png]

[Imagine: Evolutia%201.jpg]

米METIN 2 STEEL !米

米** DESCRIERE ** :

米~ ESTE UN SERVER PVM 30% , PVP 70 % !
米~ LA INCEPUT VA DA LEVEL 14!
米~ CRESTETI FOARTE REPEDE DEOARECE RATELE SUNT 1000% , SI SCHIMBATE SI DIN MOBI !
米~ SUNT ITEME NOI , SI CU EVOLUTII NOI !
米~ IN STAFF SUNT GM PRIETENOSI SI INTELEGATORI,CARE FAC EVENT-URI DES ! ACESTIA FIIND MATURI SI AVAND SI O GANDIRE MAI MATURA !

米~ EXISTA BONUSURI 6/7 !!!

米~ ARMELE DE LEVEL 65+ AU 8 EVOLUTII !
米~ NIVELUL 100 + IL POTI FACE IN V2 !

米~ PENTRU MAI MULTE INFORMATII VA ASTEPTAM CU DRAG PE SERVER-UL NOSTRU !

米~ PENTRU CINE SPUNE CA SERVER-UL ESTE O COPIE , VA INFORMEZ CA ACESTA ESTE EDITAT DE CATRE ECHIPA METIN 2 STEEL IN PROPORTIE DE 99% , FACAND-UL PERFECT PENTRU UN JOC !

米~ Metin2Steel
米~ Acest Server minunat va va ridica la cer

米~ Vrei sa ai level 250?
Aici gasesti Level 250
米~ Vrei arme si armuri 2010-2011-2012-2013 ?
Aici gasesti arme 2010-2011-2012-2013!
米~ Vrei membri Staff de treaba ?
Aici ii gasesti!
米~ Iubim metinu' la fel ca tine !
米~ Asa ca joaca alaturi de noi,
米~ SI vei petrece clipe minunate !
米~ Ei bine intregistreazate ,
米~ Si descarca clientu !

>> Cu respect Metin2Steel ! <<[/b][/center]

Citati acest mesaj intr-un raspunsCitat
clock09-01-2013, 02:53 PM

Deci cand am citit descrierea am rabufnit in ras,ba omule tu te auzi ce zici? in map1 e dezastru plin de ratati care dau si in playerii de lv 14Smile),anti hack nu are,fierarul e 40-60%iar adminii...prietenosi? deaia dau kick la playerii de la ox chiar cand acestia respecta regulile iar cand sunt postati pe forum pt abuz de mute si kick iti dau ban pe ip ca sa iti inchida gura,staff prietenos huh? Ei fac ce vor ei si cand e sa raspunda in fata noastra se apara unu pe altu dar defapt ei nu stiu decat sa dea mute si sa isi bata joc de playeri "Mute 123131311351 milenii " asta e mentalitate de admini maturi? defapt nici un admin nu are 18 ani de pe serverul ala si niciodata nu te ajuta stafful lor, DRAGI JUCATORI DE METIN VA ROG NU VA PIERDETI TIMPUL CU METINUL ASTA,NU SE MERITA!

clock10-10-2013, 10:33 AM

(09-01-2013 02:53 PM)Johnny Danyel Scris:  Deci cand am citit descrierea am rabufnit in ras,ba omule tu te auzi ce zici? in map1 e dezastru plin de ratati care dau si in playerii de lv 14Smile),anti hack nu are,fierarul e 40-60%iar adminii...prietenosi? deaia dau kick la playerii de la ox chiar cand acestia respecta regulile iar cand sunt postati pe forum pt abuz de mute si kick iti dau ban pe ip ca sa iti inchida gura,staff prietenos huh? Ei fac ce vor ei si cand e sa raspunda in fata noastra se apara unu pe altu dar defapt ei nu stiu decat sa dea mute si sa isi bata joc de playeri "Mute 123131311351 milenii " asta e mentalitate de admini maturi? defapt nici un admin nu are 18 ani de pe serverul ala si niciodata nu te ajuta stafful lor, DRAGI JUCATORI DE METIN VA ROG NU VA PIERDETI TIMPUL CU METINUL ASTA,NU SE MERITA!

Amice teai uitat in oglinda azi dimineata fiinca esti tu nemultumit de servar nu trebuie sa fim si noi ceilalti ,singurul ratat esti tu ca nu sti sa joci ,ba are anti hack de unde sti ai verificat cumva,la fierarul care se refera era Fierarul Legendar,adm sunt foarte de treaba ,de unde sa stie staful daca respecti regulile s-au le incalci ca la ox sunt o gramada de copiatori ,staful respecta doar regulamentul,ce sa-ti facem daca esti tembel si nu-l citesti ,playeri iau mute si ban ca nu stiu sa sa se comporte si iau atat de mult fiinca nu stiu sa se comporte civilizat si continua cu insultele,de unde sti ca staful nu ajuta pe nimeni daca nu le cereti ajutorul cum sa va ajute,bn nu va ajuta cu item dar cu informati utile da,si administratori au mai nult de 18 ani cum crezi ca au deschis servarul pentru playeri.

DRAGI PLAYERY DE METIN 2,NU TERBUIE SA ASCULTATI PE UNI CARE NU STIU DESPRE CE E VORBA ,NU VA OBLIGA NIMENI SA JUCATI METIN2 STEEL, JUCATI DACA VRETI .

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)